בשם פלסאון

משפחת מנור,

 

קשה לעמוד פה ולהיפרד מאדם שעד לפני שבועיים חי בינינו, תזזיתי ומלא אנרגיות. אדם שהוא כבר הרבה שנים חלק ממשפחת פלסאון.

לנו אנשי התפעול, ויורם היה מנהל תפעול בפיוז’ן, על אחת כמה וכמה קשה, מכיוון שאנשי התפעול הם אנשים של פעולה וכזה היה יורם, איש של פעולה ושל מעשים, עליו כתב עמנואל קנט את האימרה, “TO BE IS TO DO”.

יורם התחיל את עבודתו עם צוות הקמת אגף הפיוז’ן בפלסאון. היום ,שנים רבות אחרי הגעתו אלינו,   הפך הפיוז’ן לאגף המוביל במפעל, כשאחד מעמודי התווך שלו הוא יורם.

אגף הפיוז’ן יחד עם המפעל, עבר שינויים רבים בשנים האחרונות. לאף אחד מאיתנו שינויים אלו לא היו קלים ובמיוחד לאנשים בגילנו. יורם, שבהתחלה השלים עם השינוי כהחלטת הנהלה, שאותה יש לקיים, הפך עם הזמן לאחד ממובילי השינוי, מתוך הבנה עמוקה שכל גוף אם חפץ חיים הוא ,חייב לעסוק בשינוי מתמיד. יחד עם הצוות התפעולי אותו ניהל, צעד אגף הפיוז’ן והפך לאגף המצטיין ועל כך הוענקה להם תעודת ההוקרה של המפעל.

תכונה אחת שייחדה את יורם הייתה הנאמנות, המסירות וההשקעה אין קץ בעבודתו. פלסאון הייתה לו בית שני, ומבחינת שעות, אולי גם בית ראשון. בכל שעה שהייתי מגיע לפלסאון יורם היה שם. לעיתים כאשר יורם הגיע לשבעים שעות שבועיות, התעמתתי איתו. פה אני חייב לומר שנכשלתי ויורם היה  נשאר יורם.

פעם, כשפגשתי אותו באחת השעות הבלתי סבירות, הוא אמר לי בחצי חיוך, “עזוב אני פה כי יש עבודה, לא העברתי כרטיס בכניסה”.

עם הליכתו מאיתנו, משאיר יורם אחריו מורשת של עשייה, הצטיינות ומצוינות. הצוות אותו גידל וטיפח, ימשיך את הדרך אותה התווה ויצעיד את הפיוז’ן לפסגות נוספות. יחד עם זאת, משאיר יורם אחריו חלל גדול שלא יהיה קל למלאו.

 

משפחת מנור, תודה על שזכינו לחלוק אתכם את חייו של אדם מיוחד. לכם יורם היה בעל, ואבא, לנו   הוא היה חבר ושותף לדרך.

 

מתוך שירו של יהודה פוליקר- “יורם”:

 

יורם, תגיד לי אתה

מה עושים עם חבר שכמותך

שלא שם ולא פה

שהיה ואינו

ובכל זאת ישנו

 

נוח בשלום על משכבך והיה שלום.

 

בשם הנהלת פלסאון ועובדיה.

 

גיורא ברכה

Leave a Reply

*